9 sewing programs;Zigzag stitch width and lenght adjustment;Buttons and zipper sewing;Application sewing, darning;Double needle sewing;Removable table with accessories box;Metal vertical shooter.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
155.44 € 128.46 € (bez PVN 21%) | 3 | 03.06. |
9 sewing programs;Zigzag stitch width and lenght adjustment;Buttons and zipper sewing;Application sewing, darning;Double needle sewing;Removable table with accessories box;Metal vertical shooter.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Produkta krāsa | White |
|---|---|
| Tips | Automatic |
| Jauda | 85 W |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Universal foot;Zipper foot;L shaped screwdriver;Trimmer/brush tool;Neddle pack (3 pcs.). |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | SMC 1409 |
| Net Svars | 5.01 kg |
| Bruto svars | 6.45 kg |
| Atspoles Tips | Vertical |
| Automātiskā Winding | Yes |
| Pogcaurumu Skaits | 4-step |
| Dūrienu skaits | 9 |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.03470125 m³ |
| Tare svars KG | 1.44 kg |
| Bruto dziļums MM | 425 mm |
| Bruto platums MM | 230 mm |
| Bruto augstums MM | 355 mm |
| Plastmasas No Pet | 440 g |
| Papīra Pasteboard | 1000 g |
| Embeed akumulatora | No |
| Paletes daudzums | 25 pcs |
| Ražotājs | Singer |