PORT CONNECT | Universal Stylus 40 cm with cable | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
16.17 € 13.36 € (bez PVN 21%) | 50 | 19.05. |
PORT CONNECT | Universal Stylus 40 cm with cable | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
|---|---|
| Bruto svars | 0.011 kg |
| Net Svars | 0.01 kg |
| Producer produkts nosaukums | Universal Stylus 40 cm with cable |
| Produkta krāsa | Black |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tilpums M3 | 0.000021 m³ |
| Tare svars KG | 0.001 kg |
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
| Bruto platums MM | 15 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 10 mm |
| Īpašās funkcijas | • Compatible with all tactile screens • Pocket format adapted for mobility • Durable soft metallic tip • 40 cm fabric cable: allows access to any device screen size • Universal earphone jack plug holder • Lightweight and durable aluminum construction. |
| Papīra Pasteboard | 1.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 41143 pcs |
| Ražotājs | PORT CONNECT |