Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 6 27 FHD ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc Graphics 130V/WIN11 Pro/ENG kbd/Luna Grey/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1543.56 € 1275.67 € (bez PVN 21%) | 5 | 02.06. |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 6 27 FHD ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc Graphics 130V/WIN11 Pro/ENG kbd/Luna Grey/3Y Warranty | Lenovo
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 612.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 472.00 mm |
| Bruto svars | 7.69 kg |
| Bruto platums MM | 192.00 mm |
| Net Svars | 7.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 492.00 g |
| Plastmasas No Pet | 98.00 g |
| Tare svars KG | 0.59 kg |
| TI svars KG | 0.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Lenovo |
| Paletes daudzums | 31 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkCentre_neo_50a_27_Gen_6_LNL?M=13QF001LMH |