PORT DESIGNS | Sydney ECO | Fits up to size 13-14 \" | Laptop case | Grey | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
41.50 € 34.30 € (bez PVN 21%) | 15 | 15.05. |
PORT DESIGNS | Sydney ECO | Fits up to size 13-14 \" | Laptop case | Grey | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 400.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 70.00 mm |
| Bruto svars | 0.51 kg |
| Bruto platums MM | 300.00 mm |
| Net Svars | 0.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 12.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Ražotājs | PORT DESIGNS |
| Paletes daudzums | 103 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Sydney ECO |
| Fits Up To izmērs | 13-14 in |
| Korpusa Veids | Laptop case |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 in |
| Krāsa | Grey |
| Pleca Siksna | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |