PORT DESIGNS | ECO SYDNEY | Fits up to size 13/14 \" | Backpack | Black | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
52.11 € 43.07 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
PORT DESIGNS | ECO SYDNEY | Fits up to size 13/14 \" | Backpack | Black | Shoulder strap
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 310 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 115 mm |
| Bruto svars | 0.66 kg |
| Bruto platums MM | 450 mm |
| Net Svars | 0.46 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 200.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.0160425 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | PORT DESIGNS |
|---|---|
| Paletes daudzums | 105 pcs |
| Producer produkts nosaukums | ECO SYDNEY |
| Fits Up To izmērs | 13/14 in |
| Pleca Siksna | Yes |
| Korpusa Veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 in |
| Krāsa | Black |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://portdesigns.com/en/backpacks/11446-sydney-13-14-backpack-3567041351746.html |