Robens Tent | Lodge 2 Exp | 2 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
277.61 € 229.43 € (bez PVN 21%) | 2 | 26.05. |
Robens Tent | Lodge 2 Exp | 2 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 480.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 180.00 mm |
| Bruto svars | 3.10 kg |
| Bruto platums MM | 180.00 mm |
| Net Svars | 2.80 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 260.00 g |
| Plastmasas No Pet | 40.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Robens |
| Produkta krāsa | Green |
|---|---|
| Guļvietu skaits | 2 persona(s) |
| Hydrostatic galvas | 5000 mm |
| Flysheet | HydroTex HD RS RECYCLED, 75D recycled polyester 190T, Ripstop |
| Iekšējā telts | 68D polyester 190T, breathable polyester |
| Tips | Dome |
| Sezona | 3 |
| Producer produkts nosaukums | Lodge 2 Exp |
| Producer produkts saime | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 480 x 180 mm |
| Paletes daudzums | 111 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.robens.de/en-gb/shop/outdoor-tents/poled-tents/2-person-tents/lodge-2-exp |