Robens Tent | Starlight 2 Exp | 2 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
205.42 € 169.77 € (bez PVN 21%) | 2 | 26.05. |
Robens Tent | Starlight 2 Exp | 2 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 160.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 430.00 mm |
| Bruto svars | 2.56 kg |
| Bruto platums MM | 160.00 mm |
| Net Svars | 2.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 50.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Robens |
| Paletes daudzums | 78 pcs |
|---|---|
| Telpu Skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Green |
| Guļvietu skaits | 2 persona(s) |
| Flysheet | HydroTex HD RS RECYCLED, 75D recycled polyester 190T, Ripstop |
| Iekšējā telts | 68D polyester 190T, breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Zemes segums | 75D polyester Taffeta 210T PU coated, 10.000 mm |
| Producer produkts nosaukums | Starlight 2 Exp |
| Producer produkts saime | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 430 x 160 mm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.robens.de/en-gb/shop/outdoor-tents/starlight-2-exp |