Yealink Network media streaming adapter - USB-C/USB-A | PA20
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
247.38 € 204.45 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Yealink Network media streaming adapter - USB-C/USB-A | PA20
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 250.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 40.00 mm |
| Bruto svars | 0.21 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 0.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Yealink |
| Producer produkts saime | Network media streaming adapter - USB-C/USB-A |
| Producer produkts nosaukums | PA20 |
| Paletes daudzums | 864 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.yealink.com/en/product-tech-specs/room-system-pa20 |