Stanley 1913 Water bottle | IceFlow Flip Straw 2.0 | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
42.82 € 35.39 € (bez PVN 21%) | 8 | 29.04. |
Stanley 1913 Water bottle | IceFlow Flip Straw 2.0 | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 95.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 270.00 mm |
| Bruto svars | 0.42 kg |
| Bruto platums MM | 95.00 mm |
| Net Svars | 0.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Water bottle |
| Skaļums | 700 ml |
| Producer produkts nosaukums | IceFlow Flip Straw 2.0 |
| Producer produkts saime | Water bottle |
| Paletes daudzums | 709 pcs |
| Ražotājs | Stanley 1913 |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |