Triple-eye Camera System (3*50MP); Electric lens cap; Built-in 4 x 5W speakers; 10-meter pickup distance
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
3036.74 € 2509.70 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Triple-eye Camera System (3*50MP); Electric lens cap; Built-in 4 x 5W speakers; 10-meter pickup distance
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 750.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 180.00 mm |
| Bruto svars | 1.30 kg |
| Bruto platums MM | 250.00 mm |
| Net Svars | 1.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Yealink |
| Producer produkts nosaukums | MeetingBar A50 Microsoft Teams Rooms on Android |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Paletes daudzums | 26 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.yealink.com/en/product-tech-specs/microsoft-teams-rooms-meetingbar-a50 |