Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
360.68 € 298.08 € (bez PVN 21%) | 1 | 26.05. |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 730.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 260.00 mm |
| Bruto svars | 15.2 kg |
| Bruto platums MM | 260.00 mm |
| Net Svars | 14.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 560.00 g |
| Plastmasas No Pet | 140.00 g |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Easy Camp |
| Tare svars KG | 0.7 kg |
| Produkta krāsa | Blue |
|---|---|
| Guļvietu skaits | 4 persona(s) |
| Hydrostatic galvas | 3000 mm |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Iekšējā telts | Breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Zemes segums | Polyethylene |
| Producer produkts nosaukums | Skarvan 4 |
| Producer produkts saime | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 730 x 260 mm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.easycamp.com/en-gb/webshop/camping-tents/tents/3-4-person-tents/skarvan-4 |