Wireless motion detector taking photos by alarm and on demand. HD.
MotionCam (PhOD) Jeweller
Wireless IR motion detector that takes on-demand photos and photos by alarm, schedule, and scenario
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
354.13 € 292.67 € (bez PVN 21%) | 1 | 22.05. |
Wireless motion detector taking photos by alarm and on demand. HD.
MotionCam (PhOD) Jeweller
Wireless IR motion detector that takes on-demand photos and photos by alarm, schedule, and scenario
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Ražotājs datu lapa | http://ajax.systems/catalogue/baseline-intrusion-protection/ |
|---|---|
| Vienība kastes augstums | 0.07 |
| Vienība kastes garums | 0.14 |
| Vienība kastes platums | 0.085 |
| Modelis | MotionCam |
| Detector tips | Motion |
| Detecting platība | up to 12 m |
| Darbības temperatūra diapazons | −10 °C to +40 °C |
| Barošanas barošana prasības | Pre-installed Battery 2 × CR123A |
|---|---|
| Krāsa | White |
| Iekļauta Piederumi | MotionCam (PhOD) Jeweller SmartBracket mounting panel Installation kit 2 × CR123A battery (pre-installed) Quick Start Guide |
| Izmēri | 135 × 70 × 60 mm |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.000833 cubm |
| Produkts tīkla svars | 0.17 kg |
| Vienība Calculated svars | 0.212 kg |