Franke | PLUS Kitchen Tap with Hose | 115.0347.111 | Chrome
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
115.19 € 95.20 € (bez PVN 21%) | 1 | 29.04. |
Franke | PLUS Kitchen Tap with Hose | 115.0347.111 | Chrome
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 180 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 70 mm |
| Bruto svars | 2.06 kg |
| Bruto platums MM | 370 mm |
| Net Svars | 1.854 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 211.00 pcs |
| Tare svars KG | 0.206 kg |
| Tilpums M3 | 0.004662 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Franke |
| Papīra Pasteboard | 164.8 g |
| Plastmasas No Pet | 41.2 g |
| Produkta krāsa | Chrome |
| Producer produkts nosaukums | 115.0347.111 |
| Producer produkts saime | PLUS Kitchen Tap with Hose |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |