Outwell Cloud 5 Plus Two room Dome Tent for 5 persons, Green, Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
347.05 € 286.82 € (bez PVN 21%) | 3 | 03.06. |
Outwell Cloud 5 Plus Two room Dome Tent for 5 persons, Green, Grey
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 650.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 250.00 mm |
| Bruto svars | 10.20 kg |
| Bruto platums MM | 250.00 mm |
| Net Svars | 10.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.04 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Paletes daudzums | 21 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/tents/5-man-tents/cloud-5-plus |