Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
284.13 € 234.82 € (bez PVN 21%) | 2 | 29.04. |
Outwell Two Room Dome Tent | Cloud 5 | 5 person(s) | Green
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 650.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220.00 mm |
| Bruto svars | 8.8 kg |
| Bruto platums MM | 220.00 mm |
| Net Svars | 8.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Outwell |
| Tare svars KG | 0.1 kg |
| Telpu Skaits | 2 (1 bedroom, 1 living room) |
|---|---|
| Produkta krāsa | Green |
| Guļvietu skaits | 5 persona(s) |
| Flysheet | Outtex 3000 Select polyester |
| Iekšējā telts | Breathable polyester |
| Tips | Dome |
| Zemes segums | Double-coated waterproof polyethylene |
| Producer produkts nosaukums | Cloud 5 |
| Producer produkts saime | Two Room Dome Tent |
| Iepakojuma izmērs | 650 x 220 mm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.outwell.com/en-gb/ecommerce/tents/cloud-5 |