LG | 110UM5K-B | 110 \" | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23987.12 € 19824.07 € (bez PVN 21%) | 1 | 04.05. |
LG | 110UM5K-B | 110 \" | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 2455.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 288.00 mm |
| Bruto svars | 105.00 kg |
| Bruto platums MM | 1458.00 mm |
| Net Svars | 78.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 23000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 4000.00 g |
| Tare svars KG | 27.00 kg |
| Tilpums M3 | 1.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:2:2017-04-01 |
| Ražotājs | LG |
| Paletes daudzums | 3 pcs |
| Kontrasta attiecība tipiskā | 1200:1 |
| Vesa stiprinājums | Yes |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Vesa wall mounting system saderīgs | 1500 x 600 mm |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Ekrāna izmērs | 110 in |
| Spilgtums | 500 cd/m² |
| Reakcijas Laiks | 8 ms |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer produkts nosaukums | 110UM5K-B |
| Skata leņķis vertikāli | 178 ° |
| Operētājsistēmas versija | 6.0 |
| Darbības stundas Days | 16/7 |
| Novietojums L P | Landscape |
| Darbības sistēma | webOS |
| Signage produkts saime | Digital Signage |
| Skata leņķis horizontāli | 178 ° |
| Attēla formāts | 16:9 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.lg.com/hk_en/business/information-display/digital-signage/standard-digital-signage/110um5k-b/ |