Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
27.87 € 23.03 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 63.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 147.00 mm |
| Bruto svars | 0.09 kg |
| Bruto platums MM | 63.00 mm |
| Net Svars | 0.06 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 25 g |
| Plastmasas No Pet | 5 g |
| Tare svars KG | 0.03 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| TI svars KG | 0.05 kg |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
|---|---|
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Tara Cits | 44.00 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | PS5, PS4 or Nintendo Switch |
| Kabeļa garums | 2.5 m |
| Konektora veids | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug |
| Producer produkts saime | Chat Link Pro |
| Minimālais pasūtījums | 40 |
| Paletes daudzums | 1481 pcs |
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |