Dell Pro Precision 7 T1 PW7T1260 Ultra 9 285/32GB/1TB/NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 24GB/Win11 Pro/No kbd/3Y Basic Onsite Warranty | Dell
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
4718.06 € 3899.22 € (bez PVN 21%) | 3 | 03.06. |
Dell Pro Precision 7 T1 PW7T1260 Ultra 9 285/32GB/1TB/NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 24GB/Win11 Pro/No kbd/3Y Basic Onsite Warranty | Dell
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 500.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 8.54 kg |
| Bruto platums MM | 400.00 mm |
| Net Svars | 7.56 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 980.00 g |
| Tare svars KG | 0.98 kg |
| TI svars KG | 0.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Paletes daudzums | 29 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |