Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 Ultra 7 265/32GB/512GB/NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 24GB/Win11 Pro/No kbd/3Y Basic Onsite Warranty | Dell
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
4521.55 € 3736.82 € (bez PVN 21%) | 2 | 03.06. |
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 Ultra 7 265/32GB/512GB/NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 24GB/Win11 Pro/No kbd/3Y Basic Onsite Warranty | Dell
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 367.00 mm |
| Bruto svars | 4.68 kg |
| Bruto platums MM | 167.00 mm |
| Net Svars | 3.70 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 980.00 g |
| Tare svars KG | 0.98 kg |
| TI svars KG | 0.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
|---|---|
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Battery |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Dell |
| Paletes daudzums | 94 pcs |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |