Beyerdynamic Professional 2-in-1 DJ Headphones | DJ 300 PRO X | 3.5 mm and adapter 6.35 mm | On-Ear
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
227.20 € 187.77 € (bez PVN 21%) | 4 | 04.05. |
Beyerdynamic Professional 2-in-1 DJ Headphones | DJ 300 PRO X | 3.5 mm and adapter 6.35 mm | On-Ear
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 210.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 115.00 mm |
| Bruto svars | 0.86 kg |
| Bruto platums MM | 235.00 mm |
| Net Svars | 0.37 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 168.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 327.00 g |
| Plastmasas No Pet | 160.00 g |
| Tare svars KG | 0.49 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Beyerdynamic |
|---|---|
| Usb uzlādešanas ports | No |
| Bezvadu Savienojumi | No |
| Producer produkts nosaukums | DJ 300 PRO X |
| Producer produkts saime | Professional 2-in-1 DJ Headphones |
| Savienojuma Veids | 3.5 mm and adapter 6.35 mm |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Trokšņu slāpēšana | No |
| Bezvadu | No |
| Pilna pretestība | 48 Ω |
| Frekvences diapazons | 5-35k Hz |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://europe.beyerdynamic.com/p/dj-300-pro-x?srsltid=AfmBOopsCaT6bWVCmAsnNwTKm0kmjZnPbBlSJW7qJSyQ5QiLV2gEwtCj |