AMD Ryzen 5 5600GT | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
172.28 € 142.38 € (bez PVN 21%) | 19 | 12.05. |
AMD Ryzen 5 5600GT | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 130.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 135.00 mm |
| Bruto svars | 0.26 kg |
| Bruto platums MM | 73.00 mm |
| Net Svars | 0.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 45.00 g |
| Plastmasas No Pet | 15.00 g |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | AMD |
| Paletes daudzums | 674 pcs |
| Procesora Tips | AMD |
| Procesora Ligzda | AM4 |
| Procesors | Ryzen 5 5600GT |
| Multikodola Tips | 6 |
| Procesora Pavedieni | 12 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |