AMD CPU Desktop Ryzen 5 6/12T 9600X (3.9GHz/5.4GHz,38MB,65W,AM5) MPK, with Radeon Graphics and Wraith Stealth cooler
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
354.84 € 293.26 € (bez PVN 21%) | 60 | 09.06. |
AMD CPU Desktop Ryzen 5 6/12T 9600X (3.9GHz/5.4GHz,38MB,65W,AM5) MPK, with Radeon Graphics and Wraith Stealth cooler
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Raksts | 100-100001405MPK |
|---|---|
| Ražotājs | AMD |
| Tips | CPU Desktop |
| Procesors saime | AMD Ryzen 5 9600X |
| Ligzda | AM5 |
| Pulkstenis Ātrums | 3.90 GHz |
| Turbo pulkstenis ātrums | 5.40 GHz |
| Kodols daudzums | 6 |
| Vītnes daudzums | 12 |
| Kodols Nosaukums | Granite Ridge |
| L2 kešatmiņa izmērs | 6 MB |
| L3 kešatmiņa izmērs | 32 MB |
| Funkcijas | AES instructions AMD Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced |
| Ražošana tehnoloģija | 6 nm |
| Instrukcija komplekts | x86 |
| TDP | 65 W |
| Atmiņa tipi | DDR5 |
| Max atmiņa izmērs | 192 GB |
| Atmiņa kanāli atbalsta | 2 |
| Atbalstīts atmiņa ātrums | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
|---|---|
| Grafika adapteris | AMD Radeon Graphics |
| Grafika bāze frekvence | 2200 MHz |
| Dzesēšanas metode | Wraith Stealth |
| Garantija Produkti atgriežami | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 36 mēnesis(-i) |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Sērijas numurs |
| Iepakojuma svars Brutto (kg) | 0.52 kilograms |
| Iepakojuma svars Netto (kg) | 0.44 kilograms |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 243 milimetrs |
| Kastes platums (mm) | 402 milimetrs |
| Kastes augstums (mm) | 277 milimetrs |
| Kastes svars Brutto (kg) | 6.15 kilograms |
| Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartona kārba | 0.1 kilograms |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars Plastmasa | 0 kilograms |
| Iepakojums kastē | 12 |
| Iepakojuma tips | OEM |
| EAN kods | 730143316996 |