AMD CPU Desktop Ryzen 3 PRO 4C/8T 4350G (4.1GHz Max,6MB,65W,AM4) multipack, with Wraith Stealth cooler
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
97.96 € 80.96 € (bez PVN 21%) | 12 | 01.05. |
AMD CPU Desktop Ryzen 3 PRO 4C/8T 4350G (4.1GHz Max,6MB,65W,AM4) multipack, with Wraith Stealth cooler
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Raksts | 100-100000148MPK |
|---|---|
| Ražotājs | AMD |
| Tips | CPU Desktop |
| Procesors saime | AMD Ryzen 3 PRO 4350G |
| Pulkstenis Ātrums | 3.80 GHz |
| Turbo pulkstenis ātrums | 4.00 GHz |
| Kodols daudzums | 4 |
| Vītnes daudzums | 8 |
| Kodols Nosaukums | Zen |
| Ligzda | AM4 |
| L2 kešatmiņa izmērs | 2 MB |
| L3 kešatmiņa izmērs | 4 MB |
| Funkcijas | AMD PRO |
| Ražošana tehnoloģija | 7 nm |
| TDP | 65 W |
| Atmiņa tipi | DDR4 |
| Atmiņa kanāli atbalsta | 2 |
|---|---|
| Atbalstīts atmiņa ātrums | 3200MHz(PC4-25600) |
| Grafika adapteris | AMD Radeon Graphics |
| Grafika bāze frekvence | 1700 MHz |
| Dzesēšanas metode | Wraith Stealth |
| Garantija Returnable | Yes |
| Garantija termiņš | 36 month(s) |
| Garantija Criteria | Serial Number |
| Iepakojums svars | 0.47 kg |
| Net Svars | 0.37 kg |
| Iepakojums saturs | 1, 12 |
| Bruto svars | 5.8 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojums tīkla svars Carton | 0.1 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojums tīkla svars plastmasas | 0 kg |
| Iepakojums tips | OEM |