Stanley | Food Thermo | Classic | Capacity 0.7 L | Material Stainless Steel | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.97 € 44.60 € (bez PVN 21%) | 2 | 29.04. |
Stanley | Food Thermo | Classic | Capacity 0.7 L | Material Stainless Steel | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 80 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 210 mm |
| Bruto svars | 0.61 kg |
| Bruto platums MM | 80 mm |
| Net Svars | 0.55 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Tilpums M3 | 0.001344 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| Paletes daudzums | 383 pcs |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Food Thermo |
| Materiāls | Stainless Steel |
| Kapacītāte | 0.7 L |
| Skaļums | 700 ml |
| Producer produkts nosaukums | Classic |
| Producer produkts saime | Food Thermo |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |