HIGH PRESSURE WASHER K 3/CLASSIC 1.676-222.0 KARCHER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
135.69 € 112.14 € (bez PVN 21%) | 21 | 26.05. |
HIGH PRESSURE WASHER K 3/CLASSIC 1.676-222.0 KARCHER
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Kärcher K 3 Classic Car. Form factor: Compact, Power source: Electric, Hose length: 6 m. Maximum flow rate: 380 l/h, Working pressure (max): 120 bar, Working pressure (min): 20 bar. Power consumption (typical): 1600 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Width: 256 mm, Depth: 264 mm, Height: 450 mm. Package weight: 6900 kg |
|---|---|
| Vienība kastes augstums | 0.3 |
| Vienība kastes garums | 0.49 |
| Vienība kastes platums | 0.285 |
| Kabeļa garums | 5 m |
| product_attr.DETERGENT_TANK | Yes |
| Formas faktors | Compact |
| Šļūtene garums | 6 m |
| Barošanas avots | Electric |
| Produkts krāsa | Yellow |
| Maksimālais platība veiktspēja | 25 m²/h |
| Maksimālais plūsmas ātrums | 380 l/h |
| Maksimālais ievades ūdens temperatūra | 40 °C |
| Darba spiediens Max | 120 bar |
| product_attr.WORKING_PRESSURE_MIN | 20 bar |
| Iebūvēts displejs | No |
| Ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas consumption (typical) | 1600 W |
| Dziļums | 264 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Svars | 4200 g |
| Platums | 256 mm |
| product_attr.CAR_WASH_BRUSH | Yes |
| product_attr.FOAM_NOZZLE | Yes |
| product_attr.VARIO_POWER_SPRAY_LANCE | Yes |
| Iepakojums svars | 6900 kg |
| Modelis Nosaukums | K 3 Classic Car |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.0419 cubm |
| Vienība Calculated svars | 6.6 kg |