Vacuum Cleaner|KARCHER|Cordless vacuum cleaner VC 6 Cordless ourFamily Battery Plus|Upright/Cordless/Bagless|Capacity 0.8 l|Noise 78 dB|White|Weight 2.6 kg|1.198-677.0
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
367.57 € 303.78 € (bez PVN 21%) | 28 | 30.04. |
Vacuum Cleaner|KARCHER|Cordless vacuum cleaner VC 6 Cordless ourFamily Battery Plus|Upright/Cordless/Bagless|Capacity 0.8 l|Noise 78 dB|White|Weight 2.6 kg|1.198-677.0
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Kärcher Dulki? siurblys VC 6 Cordless ourFamily Baterija Plus. Product type: Stick vacuum, Dust container type: Bagless, Product colour: White. Cleaning type: Dry, Vacuum air filtering: HEPA, Dirt separating method: Filtering. Power control: Electronic. Power source: Battery, Maximum input power: 18 W, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Package weight: 5.8 kg |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | http://www.kaercher.com/lv/maja-un-darzs/puteklu-suceji/vc-6-cordless-ourfamily-battery-plus-11986770.html |
| Vienība kastes augstums | 0.135 |
| Vienība kastes garums | 0.75 |
| Vienība kastes platums | 0.34 |
| Putekļu kapacitāte | 0.8 L |
| Putekļu konteiners tips | Bagless |
| Produkts krāsa | White |
| Produkts tips | Stick vacuum |
| Teleskopisks caurule | Yes |
| Caurule materiāls | Metal |
| Tīrīšanas tips | Dry |
| Netīrumu atdalīšanas metode | Filtering |
| Hepa Klase | HEPA 12 |
| Numurs Of barošanas līmeņi | 2 |
| Putekļsūcēja gaisa Filtering | HEPA |
| Anti antibakteriālais filtrs | Yes |
| On/off slēdzis | Yes |
| Barošanas vadība | Electronic |
| Akumulatora ietilpība | 2.5 Ah |
| Akumulatora tehnoloģija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 25.2 V |
| Uzlāde strāva | 2.5 A |
| Uzlāde laiks | 4 h |
| Uzlāde spriegums | 25.2 V |
| Maksimālais ievades barošanas | 18 W |
| Barošanas avots | Battery |
| Darbības laiks | 50 min |
| Iepakojums svars | 5800 g |
| Dziļums | 235 mm |
| Augstums | 1130 mm |
| Svars Without Piederumi | 2.6 g |
| Platums | 266 mm |
| Uzlādes pamatne | Yes |
| Modelis | 1.198-677.0 |
| Modelis Nosaukums | Dulki? siurblys VC 6 Cordless ourFamily Baterija Plus |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 1 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.03442 cubm |
| Vienība Calculated svars | 5.8 kg |