Lenovo | ThinkPad | Slim | 90 W | AC Adapter
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
64.81 € 53.56 € (bez PVN 21%) | 9 | 20.05. |
Lenovo | ThinkPad | Slim | 90 W | AC Adapter
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Svars | 360 g |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black |
| Platums | 5 cm |
| Augstums | 3 cm |
| Mērķis rezultāts | Notebook |
| Dziļums | 12.6 cm |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Izejas Jauda | 90 W |
| Ieejas Frekvence | 50/60 Hz |
| Savietojamība | ThinkPad X1 Carbon |
| Barošanas avota tips | indoor |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Tips | AC Adapter |
| Ieejas tips | 100 V - 240 V. 50/60 Hz |
| Jauda | 90 W W |
| Iepakojuma tips | ThinkPad 90W AC Adapter (slim tip).Safety information poster.AC power cord |
| Producer produkts nosaukums | Slim |
| Producer produkts saime | ThinkPad |
|---|---|
| Net Svars | 0.402 kg |
| Bruto svars | 0.479 kg |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Papīra Pasteboard | 77.00 g |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| TI svars KG | 0.25 kg |
| Tilpums M3 | 0.00170375 m³ |
| Tare svars KG | 0.077 kg |
| Bruto dziļums MM | 235 mm |
| Bruto platums MM | 145 mm |
| Bruto augstums MM | 50 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| Paletes daudzums | 570 pcs |
| Ražotājs | Lenovo |
| Ražotājs datu lapa | http://shopap.lenovo.com/id/en/itemdetails/0B46998/460/FB655FA7A2834E04AED9731463CD174E |