CATA Hob | IB 6324E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
229.13 € 189.36 € (bez PVN 21%) | 30 | 03.06. |
CATA Hob | IB 6324E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 550.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 80.00 mm |
| Bruto svars | 12.00 kg |
| Bruto platums MM | 600.00 mm |
| Net Svars | 10.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 2.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | CATA |
| Paletes daudzums | 65 pcs |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Jaudas līmeņu skaits | 9 + Booster |
| Atlikušā siltuma indikators | Yes |
| Gatavošanas zonas jauda | 12/18 kW |
| Tips | Induction |
| Produkta krāsa | Black |
|---|---|
| Degļu gatavošanas zonu skaits | 4 |
| Vokdeglis | No |
| Taimeris | Yes |
| Producer produkts nosaukums | IB 6324E2 BK |
| Producer produkts saime | Hob |
| Vadības pozīcija | Front |
| Platums | 59 cm |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Jauda | 7000 W |
| Augstums | 5.8 cm |
| Atslēga bērniem | Yes |
| Pastiprinātā režīma funkcija | Yes |
| Dziļums | 52 cm |
| Kontroles Tips | Touch |
| Cepšanas virsmas diametrs | 16/18/21 mm |
| Īpašās funkcijas | Multiphase connection option: 2 or 3 phases |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.cata.com/en-lt/catalogue/cata/hobs/induction-hobs/ib-6324e2-bk/ |