CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
332.76 € 275.01 € (bez PVN 21%) | 4 | 20.05. |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 725.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 148.00 mm |
| Bruto svars | 6.90 kg |
| Bruto platums MM | 490.00 mm |
| Net Svars | 5.90 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| PET | 62 g |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | IB 2 PLUS BK/A |
| Produkta krāsa | Black |
| Degļu gatavošanas zonu skaits | 2 |
| Tips | Induction |
| Producer produkts saime | Hob |
|---|---|
| Kontroles Tips | Touch |
| Taimeris | Yes |
| Platums | 35 cm |
| Vadības pozīcija | Front |
| Vokdeglis | No |
| Augstums | 6 cm |
| Dziļums | 59 cm |
| Atlikušā siltuma indikators | Yes |
| Atslēga bērniem | Yes |
| Pannas noteikšana | Yes |
| Jaudas līmeņu skaits | 9 |
| Jauda | 3500 W |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Siltuma uzturēšanas funkcija | No |
| Paletes daudzums | 33 pcs |
| Ražotājs | CATA |