CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Slider | Black | CATA | Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | 77 cm | Number of burners/cooking zones 4 | Black | Slider
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1131.42 € 935.06 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
CATA Venting Hob | IAS 7024 | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Slider | Black | CATA | Hob with Hood | IAS 7024 | Induction | 77 cm | Number of burners/cooking zones 4 | Black | Slider
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 870.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 270.00 mm |
| Bruto svars | 31.00 kg |
| Bruto platums MM | 620.00 mm |
| Net Svars | 29.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 2.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.15 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | CATA |
| Paletes daudzums | 10 pcs |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Jaudas līmeņu skaits | 9 + Booster |
| Atlikušā siltuma indikators | Yes |
| Gatavošanas zonas jauda | 2.2 kW |
|---|---|
| Cepšanas virsmas diametrs | 21 mm |
| Tips | Induction |
| Produkta krāsa | Black |
| Degļu gatavošanas zonu skaits | 4 |
| Vokdeglis | No |
| Taimeris | No |
| Producer produkts nosaukums | IAS 7024 |
| Producer produkts saime | Hob with Hood |
| Platums | 77 cm |
| Augstums | 17 cm |
| Dziļums | 52 cm |
| Kontroles Tips | Slider |
| Īpašās funkcijas | Max extraction 691.5 m³/h, A+ |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.cata.com/es-es/catalogo/cata/placas/integracion-en-superficie/ias-7024/ |