Thermally insulated housing, Low Fat, Shake Reminder, Timer, Automatic switch-off, Heat insulated handles
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
177.12 € 146.38 € (bez PVN 21%) | 10 | 27.05. |
Thermally insulated housing, Low Fat, Shake Reminder, Timer, Automatic switch-off, Heat insulated handles
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 275 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 425 mm |
| Bruto svars | 7.85 kg |
| Bruto platums MM | 515 mm |
| Net Svars | 6.1 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1625 g |
| Plastmasas No Pet | 125 g |
| Tare svars KG | 1.75 kg |
| Tilpums M3 | 0.060190625 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Caso |
| Paletes daudzums | 14 pcs |
| Skata lodziņš | Yes |
| Jauda | 2850 W |
| Augstums | 19.5 cm |
|---|---|
| Rokturis I | Heat insulated handles |
| Temperatūra min | 50 °C |
| Taimera Ilgums | 1-60 min |
| Dziļums | 37.7 cm |
| Kontroles Tips | Sensor-Touch |
| Kapacītāte | 6 L |
| Numurs Of programmas | 11 |
| Producer produkts nosaukums | AirFry & PizzaChef |
| Produkta krāsa | Black |
| Platums | 42 cm |
| Spriegums | 220-240 V |
| Producer produkts saime | Air Fryer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://caso-design.de/en/p/airfry-pizzachef-3191/ |