Caso Air Fryer | DuoChef | Power 2200 W | Capacity 14 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
242.07 € 200.06 € (bez PVN 21%) | 50 | 15.05. |
Caso Air Fryer | DuoChef | Power 2200 W | Capacity 14 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 420.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 450.00 mm |
| Bruto svars | 13.50 kg |
| Bruto platums MM | 535.00 mm |
| Net Svars | 11.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 2300.00 g |
| Tare svars KG | 2.40 kg |
| Tilpums M3 | 0.10 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Caso |
| Jauda | 2200 W |
| Numurs Of programmas | 10 |
| Kapacītāte | 14 L |
| Displeja Veids | LED |
| Produkta krāsa | Black |
|---|---|
| Platums | 43.5 cm |
| Augstums | 33.5 cm |
| Dziļums | 38.5 cm |
| Spriegums | 220-240 V |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Taimera Ilgums | Up to 60 min |
| Īpašās funkcijas | Fat-free cooking for healthy meals; Fast preheating – up to 50% faster than an oven; SHAKE-Reminder for even, crispy results |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Producer produkts nosaukums | DuoChef |
| Producer produkts saime | Air Fryer |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Plastmasas No Pet | 100 g |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://caso-design.de/en/p/caso-airfry-duochef-3186-en/ |