Caso Mincer Sccessories for KM 1800 Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
71.96 € 59.47 € (bez PVN 21%) | 1 | 27.05. |
Caso Mincer Sccessories for KM 1800 Black
| Bruto dziļums MM | 200.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 200.00 mm |
| Bruto svars | 0.31 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Caso |
| Paletes daudzums | 108 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Mincer Sccessories for KM 1800 Black |