CATA 02859489 Charcoal Filter
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.63 € 18.70 € (bez PVN 21%) | 27 | 20.05. |
CATA 02859489 Charcoal Filter
| Bruto dziļums MM | 200.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 200.00 mm |
| Bruto svars | 1.91 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 0.66 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1000 g |
| Plastmasas No Pet | 250 g |
| Tare svars KG | 1.25 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | CATA |
| Producer produkts nosaukums | 02859489 Charcoal Filter |
| Paletes daudzums | 108 pcs |