LED power indicator
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
31.29 € 25.86 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
LED power indicator
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 202.00 mm |
|---|---|
| Bruto dziļums galvenais Carton | 435.00 mm |
| Bruto augstums MM | 197.00 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 225.00 mm |
| Bruto svars | 1.40 kg |
| Bruto platums MM | 212.00 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 430.00 mm |
| Net Svars | 0.72 kg |
| Tīkla svars galvenais Carton | 5.59 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 520.00 g |
| Plastmasas No Pet | 157.00 g |
| Tare svars KG | 0.68 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.72 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | E9 |
| Tips | Egg cooker |
| Jauda | 400 W |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Integrēts on off slēdzis | Yes |
| Īpašās funkcijas | Transparent lid |
| Funkcijas | 13 cooking levels |
| Producer produkts saime | Egg cooker |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Ražotājs | Caso |
| Sale Out | Y, Y |
| Paletes daudzums | 102 pcs |