Compatibility:SUN2000-2/3/3.68/4/4.6/5/6KTL-L1, SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M0/M1, SUN2000-12/15/17/20KTL-M0/M2
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
Compatibility:SUN2000-2/3/3.68/4/4.6/5/6KTL-L1, SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M0/M1, SUN2000-12/15/17/20KTL-M0/M2
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 150.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 50.00 mm |
| Bruto svars | 0.18 kg |
| Bruto platums MM | 55.00 mm |
| Net Svars | 0.12 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 55 g |
| Plastmasas No Pet | 5 g |
| Tare svars KG | 0.06 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer produkts nosaukums | Dongle-WLAN-FE |
| Producer produkts saime | Wifi Smart Dongle FE |
| Paletes daudzums | 4189 pcs |
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |