CATA | Hood | TFH 5250 X | Telescopic | Energy efficiency class D | Width 50 cm | 325 m³/h | Slider control | LED | Inox
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
142.70 € 117.93 € (bez PVN 21%) | 30 | 03.06. |
CATA | Hood | TFH 5250 X | Telescopic | Energy efficiency class D | Width 50 cm | 325 m³/h | Slider control | LED | Inox
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 540.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 365.00 mm |
| Bruto svars | 10.40 kg |
| Bruto platums MM | 230.00 mm |
| Net Svars | 9.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1400.00 g |
| Tare svars KG | 1.40 kg |
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasas No Pet | 148.00 g |
| PET | 490 g |
| Tips | Telescopic |
| Producer produkts nosaukums | TFH 5250 X |
| Producer produkts saime | Hood |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Lampa Tips | LED |
| Produkta krāsa | Inox |
| Tālvadības pults | No |
| Platums | 50 cm |
| Šķidrums dinamisks efektivitāte klase | E |
| Apgaismojums efektivitāte klase | E |
| Smērviela Filtering efektivitāte klase | D |
| Trokšņu līmenis | 68 dB |
| Numurs Of lampas | 2 |
| Trokšņa līmenis zems ātrums | 54 dB |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Smērviela filtrs tips | Metallic |
| Augstums | 17.5 cm |
| Dziļums | 28 cm |
| Filtru Skaits | 2 pcs |
| Pieskāriena vadība | No |
| Kontrolpanelis | Sliding control panel |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 78.3 kWh |
|---|---|
| Ierīces tips | Telescopic |
| Maksimālais augstums | 17.5 cm |
| Filtrs tīrīšanas indikators | No |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Motora iekļauta | Yes |
| Mazgājams filtrs | Yes |
| Trauku mazgājamās mašīnas drošs filtrs | Yes |
| Noņemams filtrs | Yes |
| Numurs Of Motors | 2 |
| Kontroles Tips | Slider control |
| Maksimālā ieguves jauda saskaņā ar en 61591 | 325 m³/h |
| Carbon filtrs For Recirculation iekļauta | No |
| Šķidrums dinamisks efektivitāte Fde Percent | 9 % |
| Apgaismojums efektivitāte Lux | 9.3 lux/Watt |
| Smērviela Filtering efektivitāte Gfe Percent | 66.5 % |
| Jaudas patēriņš standby | 0 W |
| Barošanas consumption (off) | 0 W |
| Airflow zems ātrums | 174.8 m³/h |
| Recirkulācija | Yes |
| Minimālais attālums From elektriskais Hob | 55 cm |
| Izplūdes savienojums diametrs | 12 cm |
| Minimālais attālums From Gas Hob | 65 cm |
| Augstums (min) | 17.5 cm |
| Motora Jauda | 2x65 W |
| Motors Tips | 2 x L1N |
| Intensive ātrums | No |
| Spiediens PA | 301 Paskāls |
| Paplašināšana tips | With Outlet tube to the exterior / Recirculating |
| Paletes daudzums | 38 pcs |
| Ražotājs | CATA |
| Izcelsmes Valsts | 36 |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |