Cata Built-in Hood TF-2003 DURALUM 700, Telescopic, Width 70cm, Max 390 m³/h, LED, Stainless steel | CATA
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
183.07 € 151.30 € (bez PVN 21%) | 20 | 03.06. |
Cata Built-in Hood TF-2003 DURALUM 700, Telescopic, Width 70cm, Max 390 m³/h, LED, Stainless steel | CATA
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 310.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220.00 mm |
| Bruto svars | 7.10 kg |
| Bruto platums MM | 750.00 mm |
| Net Svars | 6.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 500.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 0.70 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.05 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | CATA |
| Paletes daudzums | 17 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |