Sensor-Touch with LED-display
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
153.50 € 126.86 € (bez PVN 21%) | 50 | 25.05. |
Sensor-Touch with LED-display
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 180.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 3.28 kg |
| Bruto platums MM | 390.00 mm |
| Metāla Aluminum | 1.00 g |
| Net Svars | 2.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 879.00 g |
| Tare svars KG | 0.88 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Caso |
| Paletes daudzums | 41 pcs |
|---|---|
| Materiāls | Plastic/Stainless Steel |
| Producer produkts nosaukums | HW 666 Inox |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 7 |
| Kapacītāte | 2.7 L |
| Produkta krāsa | Stainless steel/Black |
| Tips | Electric |
| Producer produkts saime | Turbo Hot Water Dispenser |
| Jauda | 2200-2600 W |
| 360 rotācijas bāze | No |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://caso-design.de/en/p/hw-666-inox-hot-water-dispenser/ |