Large LED clock display; ime-delayed brewing thanks to integrated timer function; Drip-stop: Prevents dripping
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
108.55 € 89.71 € (bez PVN 21%) | 2 | 25.05. |
Large LED clock display; ime-delayed brewing thanks to integrated timer function; Drip-stop: Prevents dripping
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 385.00 mm |
| Bruto svars | 3.30 kg |
| Bruto platums MM | 220.00 mm |
| Net Svars | 2.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 900.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 68 pcs |
| Producer produkts nosaukums | Taste & Style Duo Thermo |
| Producer produkts saime | Coffee Maker with Two Insulated Jugs |
| Produkta krāsa | Black/Stainless Steel |
|---|---|
| Platums | 17 cm |
| Jauda | 800 W |
| Augstums | 32.5 cm |
| Dziļums | 26.5 cm |
| Krūzīšu tilpums | 10 krūzītes |
| Iebūvēts piena putotājs | No |
| Regulējams kafijas stiprums | Yes |
| Kafijas automāta veids | Drip |
| Kontroles Tips | Touch screen |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.2 L |
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://caso-design.de/en/p/coffee-taste-style-duo-thermo-1845/ |