Tigo TS4-X-O, 25A, 800W, 0.12/1.2M Cable, MC4
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
68.61 € 56.70 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Tigo TS4-X-O, 25A, 800W, 0.12/1.2M Cable, MC4
Šim produktam ir 300 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 23.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 140.00 mm |
| Bruto svars | 0.62 kg |
| Bruto platums MM | 138.00 mm |
| Net Svars | 0.52 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tigo |
| Producer produkts nosaukums | TS4-X-O, 25A, 800W, 0.12/1.2M Cable, MC4 |
| Paletes daudzums | 1613 pcs |
| Garantija | 300 mēnesis(i) |