Sourcing
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
21.30 € 17.60 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
Sourcing
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto svars | 1.33 kg |
|---|---|
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Tare svars KG | 0.33 kg |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Sourcing |
| Bruto dziļums MM | 395 mm |
|---|---|
| Bruto platums MM | 267 mm |
| Bruto augstums MM | 300 mm |
| Tilpums M3 | 0.0316395 m³ |
| Paletes daudzums | 27 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |