Strong & tearproof, With ribbes for an optimale vacuum, Robust weld, Prevents freezer burn, Boil-proof, Mikrowave capable
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
13.47 € 11.13 € (bez PVN 21%) | 2 | 06.05. |
Strong & tearproof, With ribbes for an optimale vacuum, Robust weld, Prevents freezer burn, Boil-proof, Mikrowave capable
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto svars | 0.52 kg |
|---|---|
| Net Svars | 0.40 kg |
| Produkta krāsa | Transparent |
| Tips | Vacuum sealer's sleeve |
| Iepakojums saturs | 2 pcs |
| Producer produkts nosaukums | 01221 |
| Dimensijas (WxDxH) | 20 x 600 cm mm |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Papīra Pasteboard | 408 g |
| Plastmasas No Pet | 5 g |
| Ražotājs | Caso |
| Packing daudzums | 6 pcs |
| Tilpums M3 | 0.0019845 m³ |
| Tare svars KG | 0.12 kg |
| Bruto dziļums MM | 135 mm |
| Bruto platums MM | 70 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 210 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Skaits iepakojumā | 2 units |
| Producer produkts saime | Foil rolls |
| Piemērots | Suitable for all CASO vacuum sealers and for the brands FreshVAC, WMF, Rommelsbacher, LAICA, Gastroback, Foodsaver, Solis, Steba, Lava, Ohmex, Flaem Nuova and many more |
| Izmēri p x g | 20 x 600 cm |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 290 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 230 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 235 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 3.294 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.266 kg |
| Paletes daudzums | 420 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |