Huawei Smart PV Controller with DC Surge Protection | SUN2000-30K-MC0
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2822.97 € 2333.03 € (bez PVN 21%) | 6 | 25.05. |
Huawei Smart PV Controller with DC Surge Protection | SUN2000-30K-MC0
Šim produktam ir 60 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 750 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 380 mm |
| Bruto svars | 46.00 kg |
| Bruto platums MM | 750 mm |
| Net Svars | 45.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.21375 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Huawei |
| Nominālā jauda ac | 30000 W |
| Maks efektivitāte | 98.6 % |
| Es efektivitāte | 98.4 % |
| Maks PV Ieejas Spriegums | 1100 V |
| Mppt Skaits | 4 |
| Producer produkts nosaukums | SUN2000-30K-MC0 |
| Producer produkts saime | Smart PV Controller |
| Paletes daudzums | 3 pcs |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |