Princess | Wave Egg Boiler | 262047 | Beige | 300 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23.23 € 19.20 € (bez PVN 21%) | 6 | 29.04. |
Princess | Wave Egg Boiler | 262047 | Beige | 300 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 160.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 160.00 mm |
| Bruto svars | 0.65 kg |
| Bruto platums MM | 205.00 mm |
| Net Svars | 0.53 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 110.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.12 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Princess |
| Paletes daudzums | 329 pcs |
| Jauda | 300 W |
| Produkta krāsa | Beige |
| Spriegums | 230 V |
| Producer produkts nosaukums | 262047 |
| Producer produkts saime | Wave Egg Boiler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.princesshome.eu/en-gb/princess-262047-egg-boiler-wave-01.262047.01.001 |