Princess Kettle | 236048 Wave | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Brown
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
25.08 € 20.73 € (bez PVN 21%) | 50 | 25.05. |
Princess Kettle | 236048 Wave | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Brown
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 175.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220.00 mm |
| Bruto svars | 1.05 kg |
| Bruto platums MM | 210.00 mm |
| Net Svars | 0.89 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 130.00 g |
| Plastmasas No Pet | 30.00 g |
| Tare svars KG | 0.16 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Princess |
| Paletes daudzums | 107 pcs |
|---|---|
| Kapacītāte | 1.7 L |
| Produkta krāsa | Brown |
| Elektrības indikācijas gaisma | Yes |
| Tips | Electric |
| Producer produkts nosaukums | 236048 Wave |
| Producer produkts saime | Kettle |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Jauda | 2200 W |
| 360 rotācijas bāze | Yes |
| Materiāls | Plastic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.princesshome.eu/en-gb/new-items/princess-236048-kettle-wave-01.236048.01.001 |