Princess Double Stack Airfryer | 182490 | Power 3000 W | Capacity 11.2 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
117.08 € 96.76 € (bez PVN 21%) | 4 | 25.05. |
Princess Double Stack Airfryer | 182490 | Power 3000 W | Capacity 11.2 L | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 468.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 483.00 mm |
| Bruto svars | 9.90 kg |
| Bruto platums MM | 326.00 mm |
| Net Svars | 8.90 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 900.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.07 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Princess |
| Paletes daudzums | 12 pcs |
| Jauda | 3000 W |
| Numurs Of programmas | 11 |
| Kapacītāte | 11.2 L |
|---|---|
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 1 m |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Gatavības signāls | Yes |
| Spriegums | 230 V |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Indukcijas Gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Producer produkts nosaukums | 182490 |
| Producer produkts saime | Double Stack Airfryer |
| Īpašās funkcijas | Two baskets of 5.6 liters each – prepare two dishes at the same time; Healthier frying – without oil, with hot air |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.princesshome.eu/en-gb/princess-182490-princess-stack-airfryer-01.182490.01.001 |