Princess Wave Toaster | 142337 | Power 930 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
29.00 € 23.97 € (bez PVN 21%) | 50 | 19.05. |
Princess Wave Toaster | 142337 | Power 930 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 280.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 196.00 mm |
| Bruto svars | 1.40 kg |
| Bruto platums MM | 175.00 mm |
| Net Svars | 1.16 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 236.00 g |
| Plastmasas No Pet | 9 g |
| Tare svars KG | 0.25 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Princess |
| Paletes daudzums | 180 pcs |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | No |
| Auklas garums | 0.7 m |
|---|---|
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Smalkmaizīšu sildītājs | No |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Jauda | 930 W |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Slotu Skaits | 2 |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Apstādināšanas atcelšanas poga | Yes |
| Producer produkts nosaukums | 142337 |
| Producer produkts saime | Wave Toaster |
| Produkta krāsa | Beige |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.princesshome.eu/en-gb/princess-142337-toaster-wave-01.142337.01.001 |