3-layer, tinted UV safety glass for optimal protection and reliable cooling of the drinks and foods
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
811.96 € 671.04 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
3-layer, tinted UV safety glass for optimal protection and reliable cooling of the drinks and foods
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 550.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 720.00 mm |
| Bruto svars | 36.75 kg |
| Bruto platums MM | 480.00 mm |
| Net Svars | 35.15 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1400 g |
| Plastmasas No Pet | 200 g |
| Tare svars KG | 1.60 kg |
| Tilpums M3 | 0.19 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:1:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 4 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Ledusskapja neto ietilpība | 63 L |
| Temperatūras zonu skaits | 1 |
| Platums | 43 cm |
| Augstums | 68 cm |
|---|---|
| Plauktu Skaits | 4 |
| Durvju enģes | Right |
| Iekšpuses gaisma | Yes |
| Dziļums | 55 cm |
| Produkta veids | Free standing |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 99 kWh |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Jauda | 60 W |
| Temperatūra | 2-14 °C |
| Plauktu materiāls | Iron chrome |
| Spriegums | 220-240 V |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | S-R |
| Producer produkts saime | Barbecue Cooler |
| Ražotājs | Caso |
| Ražotājs datu lapa | https://caso-design.de/en/p/bbq-cooler-black-s-r-702/ |