par mums

Kas ir Multicore?

Multicore ir dibināts vēl nesenajā 2015.gadā. Uzņēmums specializējas IT-risinājumu izstrādē un dažādu modifikāciju IT-iekārtu piegādē. Mūsu darbība tika sākta pēc ilggadējas pieredzes informāciju tehnoloģiju pārdošanas jomā. Darbības laikā ir īstenoti un realizēti veiksmīgi IT projekti. Uzņēmums apvienoja talantīgus, radošus speciālistus ar nozīmīgu pieredzi IT projektu ieviešanā. Šī ir mūsu lielākā vērtība.

Mēs sadarbojamies ar Valsts iestādem, lielām korporācijām, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Mainās tirgus, mainās arī mūsu klientu vajadzības. Tām līdzi pilnveidojas arī mūsu korporatīvie risinājumi un pakalpojumi.

Mēs paļaujamies uz mūsu kompetenci un pieredzi, un turpinām stiprināt savu pozīciju Latvijas tirgū.

Kāpēc tieši Multicore?

Multicore komanda sastāv no kvalificētajiem pārdošanas un tehniskajiem specialistiem. Mēs sekojam līdzi jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, lai vienmēr piedāvātu saviem klientiem aktuālākos un inovātīvus risinājumus.

Mums ir ciešas attiecības ar vadošiem piegādātājiem un ražotājiem, tehniskās prasmes un zināšanas, patiešām lieliski cilvēki, plašs preču un pakalpojumu klāsts, kā arī pārbaudīta piegādes metodika.

Kāda ir Multicore komanda?

Uzticama

Uzticami, jo vienmēr sakārtosim abpusējās saistības ar klientu.

Atklāta

Atklāti, jo klients vienmēr tiks informēts par jebkāda veida sareģžījumiem, lai rastu risinājumu.

Elastīga

Elastīgi, jo varam paskatīties uz lietām no citas puses un rast iespēju tās realizēt.

Mūsu īpašības dod mums iespēju būt atvērtākiem, domāt savādāk, rīkoties ātrāk.

Think Different

Gigabyte Multicore partneris pamatplate stacionarie datori mainboards